Baterie kompatibilní s Dewalt CS-DEC120PH (4000 mAh, 12 V)
Model: CS-DEC120PH
Značka: Cameron Sino
Model: CS-DEC120PH
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 4000 mAh
Napětí 12 V
Výkon 48 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá žlutá
Váha netto 357.8 g
Rozměry 90.1 x 63.5 x 65.5 mm
Kapacita 4000 mAh
Napětí 12 V
Výkon 48 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá žlutá
Váha netto 357.8 g
Rozměry 90.1 x 63.5 x 65.5 mm
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX