Baterie kompatibilní s Dewalt CS-DEC060PW (4500 mAh, 20 V)
Model: CS-DEC060PW
Značka: Cameron Sino
Model: CS-DEC060PW
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 4500 mAh
Napětí 20 V
Výkon 90 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 934 g
Rozměry 121.6 x 82.3 x 89.4 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 4500 mAh
Napětí 20 V
Výkon 90 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 934 g
Rozměry 121.6 x 82.3 x 89.4 mm
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX