Baterie kompatibilní s Alcatel Vodafone AT&T T-Mobile TCL TRACFONE Mегафон билайн CS-OT880SL (800 mAh, 3.7 V)
Model: CS-OT880SL
Značka: Cameron Sino
Model: CS-OT880SL
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 800 mAh
Napětí 3.7 V
Výkon 2.96 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 16 g
Rozměry 49.3 x 40 x 4.5 mm
Je na skladě!
Předpokládané datum doručení: pondělí 18. května
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 800 mAh
Napětí 3.7 V
Výkon 2.96 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 16 g
Rozměry 49.3 x 40 x 4.5 mm
Skladem | Doručení cca: pondělí 18. května
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
Vodafone
354
VF354
Mегафон
602
T-Mobile
875
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
SPARQ 2
SPARQ II
Alcatel
A392
A392G
MISS SIXTY
O-T510A
ONE TOUCH 2005
ONE TOUCH 2005D
ONE TOUCH 510
ONE TOUCH 510A
ONE TOUCH 602
ONE TOUCH 710
ONE TOUCH 710 CHROME
ONE TOUCH 710 SWEET
ONE TOUCH 710A
ONE TOUCH 710D
ONE TOUCH 768
ONE TOUCH 806
ONE TOUCH 807
ONE TOUCH 807 CHROME
ONE TOUCH 807 SWEET
ONE TOUCH 807A
ONE TOUCH 810
ONE TOUCH 810D
ONE TOUCH 870
ONE TOUCH 871
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
ONE TOUCH 880
ONE TOUCH 880A