Nabíječka kompatibilní s Topcon DF-TOP240BU
Model: DF-TOP240BU
Značka: Cameron Sino
Model: DF-TOP240BU
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 322.4 g
Výstupní proud 1.8 A
Minimální výstupní napětí 9 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 144.5 x 80.5 x 47 mm
Vaše možnosti platby
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 322.4 g
Výstupní proud 1.8 A
Minimální výstupní napětí 9 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 144.5 x 80.5 x 47 mm
Typ Typ: Ni-MH
Napětí Napětí: 7.2 V
Kapacita Kapacita: 2700 mAh
Typ Typ Ni-MH
Napětí Napětí: 7.2 V
CS-TOP240SL
Napětí Napětí: 7.2 V
Napětí Napětí: 7.2 V
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení