DF-TOP240BE
Model: DF-TOP240BE
Značka: Cameron Sino
DF-TOP240BE
Model: DF-TOP240BE
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 270.8 g
Výstupní proud 0 A
Minimální výstupní napětí 9 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 144.5 x 80.5 x 47 mm
Je na skladě!
Předpokládané datum doručení: pátek 15. května
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 270.8 g
Výstupní proud 0 A
Minimální výstupní napětí 9 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 144.5 x 80.5 x 47 mm
Skladem | Doručení cca: pátek 15. května
1247
Typ Typ: Ni-MH
Napětí Napětí: 7.2 V
Kapacita Kapacita: 2700 mAh
Typ Typ Ni-MH
Napětí Napětí: 7.2 V
CS-TOP240SL
Napětí Napětí: 7.2 V
Napětí Napětí: 7.2 V
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení