CS-BKD120VX (2000 mAh, 12 V)
Model: CS-BKD120VX
Značka: Cameron Sino
CS-BKD120VX (2000 mAh, 12 V)
Model: CS-BKD120VX
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 2000 mAh
Napětí 12 V
Výkon 24 Wh
Typ Ni-MH
Barva Zelená
Váha netto 425 g
Rozměry 113 x 44 x 22.8 mm
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 2000 mAh
Napětí 12 V
Výkon 24 Wh
Typ Ni-MH
Barva Zelená
Váha netto 425 g
Rozměry 113 x 44 x 22.8 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Vaše možnosti platby
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
Popis
Související produkty
CS-BKV120VX
CS-BKV120VX
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 11.1 V
Kapacita Kapacita: 5200 mAh
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 11.1 V
Kapacita Kapacita: 5200 mAh
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení