DF-DYC100UA
Model: DF-DYC100UA
Značka: Cameron Sino
DF-DYC100UA
Model: DF-DYC100UA
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 131.5 g
Výstupní proud 1.1 A
Minimální výstupní napětí 30.45 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 85.7 x 47.9 x 54.6 mm
Vaše možnosti platby
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 131.5 g
Výstupní proud 1.1 A
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 85.7 x 47.9 x 54.6 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
Dyson
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
Popis
Související produkty
CS-DYC100VX
CS-DYC100VX
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 25.2 V
Kapacita Kapacita: 2500 mAh
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 25.2 V
Kapacita Kapacita: 2500 mAh
Je na skladě!
CS-DYC110VX
CS-DYC110VX
Napětí Napětí: 25.2 V
Napětí Napětí: 25.2 V
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení