Baterie kompatibilní s Dewalt CS-DEC180PX (4000 mAh, 18 V)
Model: CS-DEC180PX
Značka: Cameron Sino
Model: CS-DEC180PX
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 4000 mAh
Napětí 18 V
Výkon 72 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 282 g
Rozměry 117.3 x 76.2 x 64.8 mm
Kapacita 4000 mAh
Napětí 18 V
Výkon 72 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 282 g
Rozměry 117.3 x 76.2 x 64.8 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX