Nabíječka kompatibilní s Sony DF-ACF100MC
Model: DF-ACF100MC
Značka: Cameron Sino
Model: DF-ACF100MC
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 205.8 g
Výstupní proud 2 A
Minimální výstupní napětí 9.5 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 60 x 56 x 28 mm
Vaše možnosti platby
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 205.8 g
Výstupní proud 2 A
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 60 x 56 x 28 mm