Baterie kompatibilní s AEG Electrolux CS-AEQ216VX (2000 mAh, 21.6 V)
Model: CS-AEQ216VX
Značka: Cameron Sino
Model: CS-AEQ216VX
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 2000 mAh
Napětí 21.6 V
Výkon 43.2 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 284 g
Rozměry 87 x 82 x 54.3 mm
Je na skladě!
Předpokládané datum doručení: čtvrtek 14. května
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 2000 mAh
Napětí 21.6 V
Výkon 43.2 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 284 g
Rozměry 87 x 82 x 54.3 mm
Skladem | Doručení cca: čtvrtek 14. května
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
405 54 78-29/3
Popis
Související produkty
CS-AEQ916VX
CS-AEQ916VX
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 25.2 V
Kapacita Kapacita: 3000 mAh
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 25.2 V
Kapacita Kapacita: 3000 mAh
Je na skladě!
CS-AEQ915VX
CS-AEQ915VX
Napětí Napětí: 25.2 V
Napětí Napětí: 25.2 V
CS-AEQ217VX
CS-AEQ217VX
Napětí Napětí: 21.6 V
Napětí Napětí: 21.6 V
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení