Baterie kompatibilní s Worx CS-WRK180PW (1500 mAh, 40 V)
Model: CS-WRK180PW
Značka: Cameron Sino
Model: CS-WRK180PW
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 1500 mAh
Napětí 40 V
Výkon 60 Wh
Typ Li-ion
Barva Black/orange
Váha netto 627 g
Rozměry 124 x 85.8 x 65.6 mm
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 1500 mAh
Napětí 40 V
Výkon 60 Wh
Typ Li-ion
Barva Black/orange
Váha netto 627 g
Rozměry 124 x 85.8 x 65.6 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
Worx
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
WA3580
Popis
Související produkty
CS-WRX540PX
CS-WRX540PX
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 18 V
Kapacita Kapacita: 2000 mAh
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 18 V
Kapacita Kapacita: 2000 mAh
CS-WRX540PW
CS-WRX540PW
Napětí Napětí: 18 V
Napětí Napětí: 18 V
CS-WRX352PX
CS-WRX352PX
Napětí Napětí: 20 V
Napětí Napětí: 20 V
CS-WRX352PW
CS-WRX352PW
Napětí Napětí: 20 V
Napětí Napětí: 20 V
CS-WRR141PW
CS-WRR141PW
Napětí Napětí: 20 V
Napětí Napětí: 20 V
CS-WRM500PW
CS-WRM500PW
Napětí Napětí: 20 V
Napětí Napětí: 20 V
CS-ALK500PW
CS-ALK500PW
Napětí Napětí: 20 V
Napětí Napětí: 20 V
CS-WRX540PH
CS-WRX540PH
Napětí Napětí: 18 V
Napětí Napětí: 18 V
Je na skladě!
Dokumenty
Bezpečnostní informace
Odpovědná osoba
Techtek s.r.o.,
IČ 03228673
se sídlem Slavíčkova 6,
638 00 Brno,
Česká republika
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení