Baterie kompatibilní s Ingersoll rand CS-RNV200PX (4000 mAh, 20 V)
Model: CS-RNV200PX
Značka: Cameron Sino
Model: CS-RNV200PX
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 4000 mAh
Napětí 20 V
Výkon 80 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 642 g
Rozměry 121.7 x 78 x 72.2 mm
Je na skladě!
Předpokládané datum doručení: čtvrtek 14. května
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 4000 mAh
Napětí 20 V
Výkon 80 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 642 g
Rozměry 121.7 x 78 x 72.2 mm
Skladem | Doručení cca: čtvrtek 14. května
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Popis
Související produkty
CS-HTC502TW
CS-HTC502TW
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 7.4 V
Kapacita Kapacita: 1500 mAh
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 7.4 V
Kapacita Kapacita: 1500 mAh
Je na skladě!
CS-RNV200PW
CS-RNV200PW
Napětí Napětí: 20 V
Napětí Napětí: 20 V
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
CS-HTC502TX
CS-HTC502TX
Napětí Napětí: 7.4 V
Napětí Napětí: 7.4 V
CS-HTC502TC
CS-HTC502TC
Napětí Napětí: 7.4 V
Napětí Napětí: 7.4 V
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení