Nabíječka DF-MTC100BE
Model: DF-MTC100BE
Značka: Cameron Sino
Nabíječka DF-MTC100BE
Model: DF-MTC100BE
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 241.2 g
Výstupní proud 3 A
Minimální výstupní napětí 20 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Černá
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 241.2 g
Výstupní proud 3 A
Minimální výstupní napětí 20 V
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Vaše možnosti platby
Popis
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení