Model: CS-DEC180PW
Značka: Cameron Sino
Baterie Nahrazuje DeWalt DCB102 (3000 mAh, 18 V)
Model: CS-DEC180PW
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 3000 mAh
Napětí 18 V
Výkon 54 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 563.8 g
Rozměry 115.5 x 76.4 x 65.4 mm
Kapacita 3000 mAh
Napětí 18 V
Výkon 54 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 563.8 g
Rozměry 115.5 x 76.4 x 65.4 mm
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX